„Chci se k vám objednat na STK.“ – „Omlouvám se, ale my neobjednáváme. Zatím.“

Připravujeme pro vás nový systém s možností objednávání. O možnosti budete včas informování na našich webových stránkách.

Ano, opravdu  se k nám nemůžete objednat na konkrétní den a čas, tedy kromě soboty (nejbližší volný termín), ale nic není tak černobílé, jak by se na první pohled mohlo zdát…

Příchozí vozidla odbavujeme spravedlivě tak, jak přišla za sebou. Neumíme Vás objednat na konkrétní hodinu třeba po telefonu, ani ten den.

Jak dlouho budu čekat?
Něco jiného je, pokud na STK přijdete osobně, přinesete všechny potřebné doklady a my Váš vůz zadáme do systému. Pak…

A) …je operátorka schopná Vám sdělit předběžný odhadovaný čas, kdy přijdete na řadu. V tu chvíli si můžete kamkoliv odjet a vrátit se až na domluvenou hodinu, která bude vyhovovat i Vašemu plánu (při návratu se nezapomeňte nahlásit, že už jste zpátky!). Např. můžete přivézt doklady v 7:00 a domluvit se, že se vrátíte až v 16:00 – vše záleží na aktuální vytíženosti a frontě.

NEBO

B) …vůz u nás necháte, my zařídíme i měření emisí a po dokončení technické prohlídky Vám zavoláme, abyste si pro vozidlo přijeli.

Snažíme se všem vyjít maximálně vstříc.

Kdy jsou fronty nejkratší?
Chcete-li přijít na řadu v co nejkratší době, doporučujeme si přivstat a už v 7:00 být u nás na STK. A také doporučujeme se vyhnout úředním dnům, kterými jsou pondělí a středa. Aktuální stav si můžete ověřit i telefonicky, ale situace se mění každou chvílí.

Chci jen evidenční kontrolu, to přeci nebudu čekat
Od 1. 1. 2016 musí i evidenční kontrola probíhat na lince a být nafocena. Proto nelze předběhnout ostatní pravidelné prohlídky a i pro EK platí stejná pravidla zpracování a spravedlivého čekání ve frontě podle času zadání do systému.